e-strava Informace jídelny
ZŠ a MŠ Dobratice
Dobratice
[0057]
Ulrich software
Informace ŠJ pro strávníky

Vážení strávníci,

Portál e-Strava umožňuje strávníkům jednodušší formou vyřizovat přihlášky a odhlášky jídel. Ovládání je naprosto jednoduché a věříme, že vám portál pomůže rychleji a kvalitněji využívat služeb, které vám naše stravovací zařízení poskytuje.

Návod internetového přihlašování a odhlašování stravného:
Na internetu zadat www.estrava.cz - objeví se internetové stránky nebo pro mobily s OP Android použijte ke stažení aplikace obchod play a pro mobily od Applu aplikaci App. store, zadejte vyhledat aplikaci Estrava Ulrich.

Přihlašování e-stravy:
Pro přihlášení je nutné, aby měl uživatel přihlášené stravné na dané dny.
V těchto dnech může provádět změny: 1-první jídlo, O- odhláška

Registrace uživatele :
1. vybrat ZŠ a MŠ Dobratice /kliknete na číslo identifikace jídelny nebo jej napíšeme přímo do příslušného rámečku (0057) /
2. zadat kód uživatele - sdělí vedoucí
3. zadat heslo - sdělí vedoucí
4. objeví se jméno strávníka a menu
5. v hlavním menu pod odkazem jídelníček si zvolíte nabídku aktuálního měsíce. Pak můžete provést změny v odhlášení. Po ukončení změn musíte kliknout na tlačítko "Odeslat změny". Objeví se hlášení, že objednávka byla úspěšně odeslána.

Změny jsou zpracovávané každý pracovní den
do 13.30 hod., v pondělí do 6.30.

Doporučujeme si také sami nastavit emailovou adresu, na kterou vám automaticky přijdou provedené změny nebo změnit vaše přístupové heslo / můžete si změnit heslo a hlavně si ho zapamatovat /.

Upozornění :
Import a export dat je zcela automatizován, veškeré uložené změny jsou registrovány do protokolu aplikace (SIS) stravné 7.0. Případná reklamace bude posuzována na základě tohoto protokolu.

Vedoucí školní jídelny: Zdenka Sobková , tel 558 111 381, jidelna.dobratice@seznam.cz