e-strava Informace jídelny
ZŠ a MŠ Žabeň
Žabeň
[0275]
Ulrich software
Informace ŠJ pro strávníky

Vážení strávníci,

portál e-strava umožňuje strávníkům jednodušší formou vyřizovat přihlášky a odhlášky jídel. Ovládání je intuitivní, věříme tedy, že vám portál usnadní využívání stravovacích služeb, které vám naše školní jídelna poskytuje.

Návod internetového přihlašování a odhlašování stravného

Na PC zadejte do vyhledávače odkaz na přihlašovací stránku do e-stravy: https://secure.ulrichsw.cz/estrava/prihlaseni/0275.

Na mobilu s operačním systémem Android si aplikaci můžete stáhnout v Obchod Play, na mobilu Apple v App Store. Vyhledejte si aplikaci pod názvem "estrava Ulrich" a nainstalujte ji.

Přihlašování e-stravy:
Pro přihlášení je nutné, aby měl uživatel na dané dny přihlášené stravné.
Uživatel může provádět tyto změny: 1 – první jídlo, O – odhláška.

Registrace uživatele:
1. Na následujícím odkazu https://secure.ulrichsw.cz/estrava/prihlaseni/0275, případně v aplikaci na mobilu zadejte kód uživatele a heslo – sdělí vedoucí ŠJ.
2. Objeví se jméno strávníka a menu.
3. V hlavním menu pod odkazem Jídelníček si zvolíte nabídku aktuálního měsíce. Poté můžete provádět změny v odhláškách. Pro uložení změn musíte kliknout na tlačítko "Odeslat změny". Objeví se hlášení, že objednávka byla úspěšně odeslána.

Přihlášky/odhlášky stravného se uzavírají každý pracovní den ve 14 hod. V případě onemocnění je možno si první den nemoci vyzvednout stravu v jídlonosiči. Další dny nemoci už nevydáváme stravu v jídlonosiči.

Doporučujeme vám také změnit si počáteční přístupové heslo a uvést vaši e-mailovou adresu, na kterou vám automaticky budou chodit oznámení o provedených změnách.

Upozornění:
Import a export dat je zcela automatizován, veškeré uložené změny jsou registrovány do protokolu aplikace (SIS) stravné 7.0. Případná reklamace bude posuzována na základě tohoto protokolu.

Vedoucí školní jídelny: Ing. Tereza Kawuloková, e-mail: skola@skolazaben.cz, tel.: 724044064.