e-strava Informace jídelny
ZŠ K Sedlištím
Lískovec
[0326]
Ulrich software
Informace ŠJ pro strávníky

Vážení strávníci,

Portál e-Strava umožňuje strávníkům jednodušší formou vyřizovat přihlášky a odhlášky jídel. Ovládání je naprosto jednoduché a věříme, že vám portál pomůže rychleji a kvalitněji využívat služeb, které vám naše stravovací zařízení poskytuje.

Návod internetového přihlašování a odhlašování stravného:
Na internetu zadat www.estrava.cz - objeví se internetové stránky nebo pro mobily s OP Android použijte ke stažení aplikace obchod play a pro mobily od Applu aplikaci App. store, zadejte vyhledat aplikaci Estrava Ulrich.

Přihlašování e-stravy:
Pro přihlášení je nutné, aby měl uživatel přihlášené stravné na dané dny.
V těchto dnech může provádět změny: 1-první jídlo, O- odhláška

Registrace uživatele:
1. vybrat ZŠ a MŠ Lískovec /kliknete na číslo identifikace jídelny nebo jej napíšeme přímo do příslušného rámečku (0326)/
2. zadat kód uživatele – číslo čipu (čísla bez nuly 00180 = 180)
3. zadat heslo – první písmeno jména a příjmení (malým písmem) + číslo čipu (čísla bez nuly) - příklad Lenka Nováková číslo čipu 0085 - heslo - ln85
4. objeví se jméno strávníka a menu
5. doplňte emailovou adresu
6. v hlavním menu pod odkazem jídelníček si zvolíte nabídku aktuálního měsíce. Pak můžete provést změny v odhlášení. Po ukončení změn musíte kliknout na tlačítko "Odeslat změny". Objeví se hlášení, že objednávka byla úspěšně odeslána.
Změny jsou zpracovávané každý pracovní den.

Změny jsou zpracovávané každý pracovní den
do 6.45 hod. ráno.

Doporučujeme si také sami nastavit emailovou adresu, na kterou vám automaticky přijdou provedené změny nebo změnit vaše přístupové heslo /můžete si změnit heslo a hlavně si ho zapamatovat/.

Upozornění :
Import a export dat je zcela automatizován, veškeré uložené změny jsou registrovány do protokolu aplikace (SIS) stravné 7.0. Případná reklamace bude posuzována na základě tohoto protokolu.

Vedoucí školní jídelny: Lenka Vaculíková, tel. 775 881 255.