e-strava Informace jídelny
ZŠ Petřvald Školní
Petřvald u Karviné
[0251]
Ulrich software
Informace ŠJ pro strávníky

Vážení strávníci,

Portál e-Strava umožňuje strávníkům jednodušší formou vyřizovat přihlášky a odhlášky jídel. Ovládání je naprosto jednoduché a věříme, že vám portál pomůže rychleji a kvalitněji využívat služeb, které vám naše stravovací zařízení poskytuje.

Návod internetového přihlašování a odhlašování stravného:
Na internetu zadat www.estrava.cz - objeví se internetové stránky nebo m.estrava.cz pro mobily.

Přihlašování e-stravy:
Pro přihlášení je nutné, aby měl uživatel zakoupené stravné na dané dny.
V těchto dnech může provádět změny: 1-první jídlo, O- odhláška

Registrace uživatele :
1. vybrat ZŠ Petřvald Školní /kliknete na číslo identifikace jídelny nebo jej napíšeme přímo do příslušného rámečku (251) /
2. zadat kód uživatele = číslo svého čipu bez počátečních 0
3. zadat heslo - přístupové heslo ve tvaru iniciály - malá počáteční písmena jména a příjmení /bez háčků/ + číslo čipu bez počátečních 0
4. objeví se jméno strávníka a menu
5. v hlavním menu pod odkazem jídelníček si zvolíte nabídku aktuálního měsíce. Pak můžete provést změny dle jídelníčku. Po ukončení změn musíte kliknout na tlačítko "Uložení změn". Objeví se hlášení, že objednávka byla úspěšně odeslána.

Změny jsou zpracovávané každý pracovní den
do 13.45 hod.

Doporučujeme si také sami nastavit emailovou adresu, na kterou vám automaticky přijdou provedené změny nebo změnit vaše přístupové heslo / doporučujeme změnit heslo a hlavně si ho zapamatovat /.

Upozornění :
Import a export dat je zcela automatizován, veškeré uložené změny jsou registrovány do protokolu aplikace (SIS) stravné 7.0. Případná reklamace bude posuzována na základě tohoto protokolu.

Vedoucí školní jídelny: Eva Zbořilová , tel 596 542 938, mob.722 501 900