e-strava Jídelníček
ZŠ Mendelova
Karviná
[0130]
Ulrich software
Hodnocení jídel:
1 = Skvělé 2 = Lepší 3 = Dobré 4 = Ušlo to 5 = Nechutnalo
Den Nabídka
Po
2.9.
Oběd - polévkapolévka hrachová s kuličkama (1-1,3)Hodnocení:
Oběd 1nudle s mákem,cukrem a máslem (1-1,7,13,)Lepší
Oběd dalšímléčný kokteil (7)
Pitný režimvýběr ze 2 druhů nápojů
Út
3.9.
Oběd - polévkazeleninová polévka s tarhońou (1-1,9)Hodnocení:
Oběd 1kuřecí nudličky po provensálsku,dušená rýže (1-1)Dobré
Oběd dalšísalátový bufet
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
St
4.9.
Oběd - polévkapolévka s játr.rýží ,zeleninou a těstovinou (1-1,3,9,6)Hodnocení:
Oběd 1rybí karbanátek,brambory s máslem a pažitkou(1-1,3,4,7,6)Dobré
Oběd dalšímíchané kompoty
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Čt
5.9.
Oběd - polévkajáhlová polévka s mrkví (1-1)Hodnocení:
Oběd 1segedínský guláš,houskový knedlík (1-1,3,7,6)Skvělé
Oběd dalšíovoce
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů

6.9.
Oběd - polévkarajská polévka s rýží (1-1)Hodnocení:
Oběd 1francouzské brambory (3,7)Lepší
Oběd dalšíokurky kyselé
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Po
9.9.
Oběd - polévkapolévka brokolicová krémová (1-1,7)Hodnocení:
Oběd 1pečené kuřecí špalíčky,dušená rýže (1-1)Lepší
Oběd dalšísalátový bufet
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Út
10.9.
Oběd - polévkazeleninový vývar s těstovinou (1-1,9)Hodnocení:
Oběd 1fazole chilli con carne ,chléb )1-1,6)Dobré
Oběd dalšímléčný bufet (7)
Pitný režimvýběr za 3 druhů nápojů
St
11.9.
Oběd - polévkapolévka porková (1-1)Hodnocení:
Oběd 1br.knedlík,červené hl.zel,uzené (1-1)Lepší
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Čt
12.9.
Oběd - polévkapolévka francouzská domácí (1-1,9)Hodnocení:
Oběd 1zeleninový karbanátek,br.kaše (1-1,3,7)Lepší
Oběd dalšísalátový bufet
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů

13.9.
Oběd - polévkapol.s domácím strouháním a jarní zeleninou (1-1,3,9)Hodnocení:
Oběd 1špagety po italsku sypané sýrem (1-1,7)Skvělé
Oběd dalšíovoce
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Po
16.9.
Oběd - polévkapohanková polévka se zeleninou (1-1,9)Hodnocení:
Oběd 1dušený špenát,brambory,vejce (1-1,3,7)Skvělé
Oběd 2těstovinový salát s tunákem a rajčaty (1-1,4)Lepší
Oběd dalšímléčný bufet (7)
Pitný režimvběr ze 3 druhů nápojů
Út
17.9.
Oběd - polévkacelerová polévka s krutony (1-1,9,7)Hodnocení:
Oběd 1kuřecí plátek po uhersku,dušená rýže (1-1)Dobré
Oběd 2česnekové brambory s brokolicí
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
St
18.9.
Oběd - polévkapolévka skandinávská (1-1,4)Hodnocení:
Oběd 1masové kuličky v rajské omáčce,těstoviny (1-1)Lepší
Oběd 2palačinky s masovou náplní,sy.sýrem (1-1,7)Dobré
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Čt
19.9.
Oběd - polévkapolévka gulášová ,chléb (1-1,6)
Oběd 1krupicová kaše s kakaem,cukrem a máslem (1-1,7)
Oběd 2papriky plněné balkánským sýrem a kuskusem (1-1,7)
Oběd dalšíovoce
Pitný režimvběr ze 3 druhů nápojů

20.9.
Oběd - polévkazeleninová vločková (1-1,9)
Oběd 1hamburská vepř.kýta,houskový knedlík (1-1,3,7,9,6)
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Po
23.9.
Oběd - polévkapolévka kmínová s kapáním (1-1,3,9)
Oběd 1hrachová kaše s cibulkou,chléb, )1-1,3)
Oběd 2žampionové těstoviny (1-1)
Oběd dalšímléčný bufet )7)
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Út
24.9.
Oběd - polévkapolévka květáková (1-1,7)
Oběd 1smažené kuřecí stripsy ,brambory s pažitkou (1-1,3,7,6)
Oběd 2staročeský houbový Kuba (1-1)
Oběd dalšíkompotový bufet
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
St
25.9.
Oběd - polévkapolévka se zel.a frydátovými nudlemi (1-1,3,7,9)
Oběd 1kuřecí po sečuánsku(hl.zelí,česnek,maso),kari rýže (1-1)
Oběd 2rybí ražniči,brambory vařené(4)
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Čt
26.9.
Oběd - polévkačesneková polévka s krutony (1-1)
Oběd 1dr.játra na tymiánu,br.knedlík (1-1,7,13)
Oběd 2zeleninová vaj.omeleta,toust.celozrnný (1-1,3,7,9)
Oběd dalšíovoce
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů

27.9.
Oběd - polévkapol.s bulgurem a fr.zeleninou (1-1,9)
Oběd 1ražniči na plechu,brambory vařené (1-1)
Oběd dalšíkečup,tatarská omáčka(7)
Pitný režimvýběr ze 3 ruhů nápojů
Po
30.9.
Oběd - polévkapolévka jáhlová s mrkví (1-1,9)
Oběd 1slovenské halušky s kyselým zelím (1-1,3,7,6,13)
Oběd 2celerový salát s ananasem,sýrem a šunkou (7,9,1-1),pečivo (1-1,3)
Oběd dalšímléčný bufet (7)
Pitný režimvýběr ze 2 druhů nápojů
Út
1.10.
Oběd - polévkapolévka hrstková (1-1)
Oběd 1př.vepř.kotlet,pepřová omáčka,dušená rýže (1-1)
Oběd 2obalovaný květák,brambory (1-1,3,7,6)
Oběd dalšísalátový bufet
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
St
2.10.
Oběd - polévkafrankfurtská polévka (1-1,7)
Oběd 1rybí prsty,š´touchané brambory s pažitkou (1-1,3,7,4,6)
Oběd 2př.fazol.lusky,vařené vejce,brambory (3)
Oběd dalšíkompoty míchané
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Čt
3.10.
Oběd - polévkapolévka cizrnová (1-1,7)
Oběd 1kuřecí perkelt,těstoviny (1-1,7)
Oběd 2kuskusoto se zeleninou a sýrem (1-1,9,7)
Oběd dalšíovoce
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů

4.10.
Oběd - polévkapol.písmenková s jarní zeleninou (1-1,,9)
Oběd 1čevabčiči,brambory s cibulkou(1-1,3,9,10,6)
Oběd dalšísalátový bufet
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Po
7.10.
Oběd - polévkapol.cibulačka s krutony (1-1,3,)
Oběd 1vepř.plátek po lašsku,těstoviny (1-1,7,)
Oběd 2tarhona se zeleninou (1-1,9,)
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Út
8.10.
Oběd - polévkapolévka risi- bisi(1-1)
Oběd 1čočka na kyselo s vejcem,chléb (1-1,3,6)
Oběd 2chalupářský guláš (brambory,hříbky,zelenina)(1-1,9)
Oběd dalšímléčný bufet (7)
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
St
9.10.
Oběd - polévkapolévka vločková s venkovskou zeleninou (1-1,9)
Oběd 1smažený v.řízek,brambory s máslem a pažitkou (1-1,3,7,6)
Oběd 2dukátové buchtičky s krémem(1-1,3,7)
Oběd dalšímíchané kompoty
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Čt
10.10.
Oběd - polévkapolévka kapustová (1-1)
Oběd 1kuřecí nudličky po čínsku,kari rýže (1-1,9)
Oběd 2brambory s cibulkou,slaninou,kyška (7)
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů

11.10.
Oběd - polévkapolévka zaoceánská rybí (1-1,4,1-1,7)
Oběd 1svíčková na smetaně,houskový knedlík (1-1,3,6,7,9,10)
Oběd dalšíovoce
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Po
14.10.
Oběd - polévkapolévka kozí brada (1-1,7)
Oběd 1Honzíkovy buchty )1-1,3,7,8)
Oběd 2chlupaté knedlíky se slaninou (1-1)
Oběd dalšímléčný kokteil(7)
Pitný režimovocný džus,voda s citronem
Út
15.10.
Oběd - polévkapolévka Minestrone (1-1,9)
Oběd 1peč.kuř.stehno ala bažant,vařené brambory (1-1)
Oběd 2krůtí nudličky pikantní,tarhońa (1-1)
Oběd dalšísalátový bufet
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
St
16.10.
Oběd - polévkazeleninová pol.s fryd.nudlemi (1-1,3,7,9)
Oběd 1dolńácká pochoutka,řer.hl.zelí (pl.br.knedlík uzeným))1-1,3,13)
Oběd 2pštrosí vejce(ml.maso pl.vejcem),hráškové pyré )1-1,3,6,8)
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Čt
17.10.
Oběd - polévkapolévka mrkvová s těst.rýží )1-1)
Oběd 1rybí sekaná,bramborový fit salát (1-1,3,4,7,6,9,)
Oběd 2plněná cuketa masem a sýrem (3,7),celozrnné pečivo(1-1,3)
Oběd dalšíovocný bufet
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů

18.10.
Oběd - polévkapolévka Kulajda (1-1,3,7)
Oběd 1Španělské masíčko,dušená rýže (1-1,3,10)
Oběd dalšísalátový bufet
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Po
21.10.
Oběd - polévkarybí polévka (1-1,4,1-1,9)
Oběd 1vepř.plátek ve smet.houbové omáčce,houskový knedlík(1-1,3,7,
Oběd 2zel.salát se sýrem a krutony (1-1,3,7)
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Út
22.10.
Oběd - polévkapolévka zeleninová krémová se sm.hráškem (1-1,9,3,7
Oběd 1fazolový guláš,chléb )1-1)
Oběd 2brynzové halušky )1-1,3,7,13)
Oběd dalšímléčný bufet (7)
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
St
23.10.
Oběd - polévkapolévka písmenková (1-1,9)
Oběd 1námořnické maso,dušená rýže )1-1,3)
Oběd 2plněné ovocné kuličky (1-1,3,7)
Oběd dalšímoučník (1-1,3,,7)
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Čt
24.10.
Oběd - polévkapolévka kroupová se zeleninou (1-1,9)
Oběd 1zapečené těstoviny (1-1,3,7)
Oběd 2křenová omáčka,brambory,vař.vejce (1-1,3,7)
Oběd dalšísalátový bufet
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů

25.10.
Oběd - polévkahráškový krém (1-1,7)
Oběd 1plněné kuř.prsa,št.brambory (1-1,3,7)
Oběd dalšíovocný bufet
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Út
29.10.
Oběd - polévkapolévka vločková,sm.květák,vař.brambory)1-1,3,7,6)
Oběd 1prázdniny
St
30.10.
Oběd - polévkapol. s kapáním,plíčka na smetaně,knedlík )1-1,3,7)
Oběd 1prázdniny
Čt
31.10.
Oběd - polévkapol.s drožd.knedlíčky (1-1,3,9,6)
Oběd 1vepř.kostky,dušená mrkev s hráškem,brambory (1-1)
Oběd 2špagety s tuńákem,rajčaty a bazalkou (1-1,4)
Pitný režimvýběr ze 3 druhů nápojů
Alergeny
1Obiloviny obsahující lepek, konkrétně: 1.1 pšenice, 1.2 žito, 1.3 ječmen, 1.4 oves, 1.5 špalda, 1.6 kamut nebo jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich
2Korýši a výrobky z nich.
3Vejce a výrobky z nich
4Ryby a výrobky z nich
5Arašídy (burské oříšky) a výrobky z nich
6Sója a výrobky z ní
7Kravské mléko a výrobky z něho
8Skořápkové plody, konkrétně: 8.1 mandle (Amygdalus communis L.), 8.2 lískové ořechy (Corylus avellana), 8.3 vlašské ořechy (Juglans regia), 8.4 kešu ořechy (Anacardium occidentale), 8.5 pekanové ořechy (Carya illinoinensis (Wangenh.) K. Koch), 8.6 para ořechy (Bertholletia excelsa), 8.7 pistácie (Pistacia vera), 8.8 makadamie (Macadamia ternifolia) a výrobky z nich
9Celer a výrobky z něho
10Hořčice a výrobky z ní
11Sezamová semena a výrobky z nich
12Oxid siřičitý a siřičitany (v koncentracích>10 mg/kg anebo >10 mg/l, vyjádřeno SO2), sušené ovoce
13Vlčí bob(lupina) a výrobky z něj
14Měkkýši a výrobky z nich
0Neuvedeno

Jídla obsahují uvedené alergeny.
Jídlo je určeno k okamžité spotřebě.
Změna jídelníčku a alergenů vyhrazena.