e-strava Jídelníček
ZŠ Šenov, Radniční náměstí č.1040
Šenov
[0115]
Ulrich software
Hodnocení jídel:
1 = Skvělé 2 = Lepší 3 = Dobré 4 = Ušlo to 5 = Nechutnalo
Den Nabídka
Út
1.10.
vydatná rybí s pórem a krutóny
1. čočka nakyselo, vejce vařené, chléb
2. zeleninový salát s těstovinami, sýrem a kukuřicí
St
2.10.
hrachová s jogurtem
1. pečené kuře, bramborová kaše, zeleninový salát
2. vepřové nudličky po valticku, rýže tří barev, zeleninový salát
Čt
3.10.
zeleninová
1. hovězí dušené, cibulovo-česneková omáčka, rakouské spätzle se špenátem
2. kuřecí prsa po pražsku, bulgur, kompot

4.10.
ragů s bramborem
1. buchty s krémem
2. zapečený pórek se šunkou a sýrem, brambory
Po
7.10.
čínská zeleninová
1. bratislavské plecko, houskový knedlík
2. kuře po novohradsku, brambory, zeleninový salát
Út
8.10.
mrkvová se zázvorem
1. hovězí na celeru, těstoviny
2. sýrový špíz s kuřecím masem, brambory, obloha
St
9.10.
z černé čočky
1. smažené rybí filé, bramborová kaše, ovocný salát
2. dušené papriky s tofu, brambory opékané, rajče - přízdoba
Čt
10.10.
kukuřička Corn Star
1. krůtí guláš, rýže
2. sekaný žampiónový řízek, brambory, čalamáda

11.10.
ovarová s kroupami
1. smetanové brambory se sýrem, zeleninový salát
2. lečo s vejci, chléb
Po
14.10.
frankfurtská
1. nudle s mákem
2. waldorfský kuřecí salát, banketka
Út
15.10.
brokolicová krémová
1. kuřecí řízek, bramborová kaše, zeleninový salát
2. celerové řízky mleté, brambor, červená řepa
St
16.10.
hovězí s kapáním
1. hovezí vařené, rajská omáčka, rýže
2. kuřecí stehno po srbsku, tarhoňa
Čt
17.10.
bramborová
1. fazolový guláš se zelím, chléb
2. tagliatelle s bazalkovým tofu

18.10.
indická kuřecí
1. čevapčiči, brambor, cibule,hořčice
2. jitrnicový prejt, brambor, okurek
Po
21.10.
krupicová s vejcem
1. králík na smetaně, houskový knedlík
2. zapékaný vepřový řízek, rýže s quinoiou
Út
22.10.
drůbková s rýžovými nudlemi
1. smažený květák, brambory, obloha, dresink jogurtový
2. srdce na slanině, tarhoňa, okurek
St
23.10.
bramborový krém s medvědím česnekem
1. vepřové na paprice, těstoviny
2. bifteky po ukrajinsku se žampióny a rajčaty, brambory
Čt
24.10.
česneková chlebová
1. rizoto z kuřecího masa, zeleninový salát

25.10.
čočková s celerovými nudličkami
1. losos na másle, bramborová kaše, zeleninový salát
2. kuřecí medajlonky se smetanovou omáčkou, těstoviny
Út
29.10.
dršťková
1. tvarohovo-bramborové knedlíky s ovocem
St
30.10.
květákovo-brokolicová
1. kuřecí řízek v bramboráku, zeleninový salát
Čt
31.10.
hrstková
1. hovězí pečeně cikánská, těstoviny
2. guláš Jaroslava Haška, chléb

1.11.
maďarská rybí
1. vepřová pečeně, brambory, mrkev dušená
2. kuřecí čína, rýže, hlávkový salát
Po
4.11.
z pečené dýně
1. vepřové na žampiónech, rýže, zeleninový salát
2. kuře po maďarsku, brambory, zeleninový salát
Út
5.11.
rajská s jáhlami
1. smažené rybí filé, bramborová kaše, zeleninový salát
2. karbanátek z hlívy, brambory, zeleninový salát
St
6.11.
italská čočková
1. medové kuřecí paličky, tarhoňa
2. rajčata plněná vejci a sýrem, brambory, ledový salát
Čt
7.11.
hovězí s masem a rýží
1. květák v jogurtu s kari, brambory, salát mix
2. zeleninový guláš s cizrnou, rohlík

8.11.
zeleninová s drožďovými knedlíčky
1. hovězí pečeně pražská, brambory, cherry rajče
2. krůtí kousky se smetanovou omáčkou se žampióny, houskový knedlík
Po
11.11.
zeleninová s kapáním
1. martinská kachna, hlávkové zelí, bramborový knedlík s kuskusem
Út
12.11.
krkonošská cibulačka s hovězím masem
1. zapečené palačinky s tvarohem
2. bulgur se špenátem, ricottou a limetou
St
13.11.
krupková s koprem
1. vepřový řízek přírodní, bramborová kaše, ovocné pyré
2. irské stew s hovězím masem
Čt
14.11.
bramborová s houbami
1. chilli con carne, rohlík

15.11.
luštěninová s uzeným tofu
1. hovězí na česneku, zeleninový kuskus
2. rybí filé na bylinkovém másle, brambory, červená řepa
Po
18.11.
z fazolí adzuki
1. smažené mozzarellové nugety, brambory, obloha, dresink
Út
19.11.
kulajda
1. zapečené filé s bylinkami, bramborová kaše, zeleninový salát
2. luisiánské fazole, chléb
St
20.11.
z řapíkatého celeru s kuskusem
1. hamburská kýta, houskový knedlík
2. cikánský guláš, rýže
Čt
21.11.
dýňová se zeleninou a lučinou
1. játra na cibulce, rýže
2. kapustová sekaná, brambory, zeleninový salát

22.11.
bramborová
1. těstoviny mexicana s kuřecím masem
2. salát z jablek, sýra, uzeniny a jogurtu, pečivo
Po
25.11.
bulharsá bramborová s hovězím masem
1. žemlovka s jablky a broskvemi
2. sýrové bramboráčky, zeleninový salát
Út
26.11.
krupicová s vejci
1. marocké kuře, bramborové halušky
2. vepřové výpečky, špenát dušený, gnocchi
St
27.11.
čínská zeleninová
1. hrachová kaše, párek, okurek, chléb
2. tuňáková nádivka na zelném salátu s peperonatou
Čt
28.11.
kukuřička Corn Star s baby karotkou
1. kančí kostky se šípkovou omáčkou, těstovinová rýže
2. kapucínské vepřové nudličky, jasmínová rýže

29.11.
hráškový krém
1. vepřová pečeně z panenky, wok zelenina, bramborová kaše
2. zapékané sýrové palačinky s parmazánem a špenátovými listy s rajčatovým přelivem
Alergeny
1Obiloviny obsahující lepek, konkrétně: 1.1 pšenice, 1.2 žito, 1.3 ječmen, 1.4 oves, 1.5 špalda, 1.6 kamut nebo jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich
2Korýši a výrobky z nich.
3Vejce a výrobky z nich
4Ryby a výrobky z nich
5Arašídy (burské oříšky) a výrobky z nich
6Sója a výrobky z ní
7Kravské mléko a výrobky z něho
8Skořápkové plody, konkrétně: 8.1 mandle (Amygdalus communis L.), 8.2 lískové ořechy (Corylus avellana), 8.3 vlašské ořechy (Juglans regia), 8.4 kešu ořechy (Anacardium occidentale), 8.5 pekanové ořechy (Carya illinoinensis (Wangenh.) K. Koch), 8.6 para ořechy (Bertholletia excelsa), 8.7 pistácie (Pistacia vera), 8.8 makadamie (Macadamia ternifolia) a výrobky z nich
9Celer a výrobky z něho
10Hořčice a výrobky z ní
11Sezamová semena a výrobky z nich
12Oxid siřičitý a siřičitany (v koncentracích>10 mg/kg anebo >10 mg/l, vyjádřeno SO2), sušené ovoce
13Vlčí bob(lupina) a výrobky z něj
14Měkkýši a výrobky z nich
0Neuvedeno

Jídla obsahují uvedené alergeny.
Jídlo je určeno k okamžité spotřebě.
Změna jídelníčku a alergenů vyhrazena.