e-strava Informácia jedálne
ZŠ Františka kardinála Tomáška
Studénka
[0224]
Ulrich software
Informácie ŠJ pre stravníkov

Vážení strávníci,
Portál e-Strava umožňuje strávníkům jednodušší formou vyřizovat přihlášky a odhlášky jídel. Ovládání je naprosto jednoduché a věříme, že vám portál pomůže rychleji a kvalitněji využívat služeb, které vám naše stravovací zařízení poskytuje.

Návod internetového přihlašování a odhlašování stravného:
Na internetu zadat www.estrava.cz - objeví se internetové stránky

Přihlašování e-stravy:
Pro přihlášení je nutné, aby měl uživatel zakoupené stravné na dané dny.
V těchto dnech může provádět změny: 1-první jídlo, 2 - druhé jídlo, O- odhláška
Registrace uživatele :
1. vybrat ZŠ TGM Studénka /kliknete na číslo 0224-identifikace jídelny nebo jej napíšeme přímo do příslušného rámečku /
2. zadat kód uživatele = číslo své karty 3. zadat heslo - pro první přihlášení je přístupové heslo ve tvaru iniciály - malá počáteční písmena jména a příjmení /bez háčků/ + číslo karty a pak je potřeba nastavit své nové heslo!!!
4. objeví se jméno strávníka a menu
5. v hlavním menu pod odkazem jídelníček si zvolíte nabídku aktuálního měsíce. Pak můžete provést změny dle jídelníčku. Po ukončení změn musíte kliknout na tlačítko "Uložení změn". Objeví se hlášení, že objednávka byla úspěšně odeslána.
Změny jsou zpracovávané každý pracovní den 6.30 hod, 8.30 hod, 11.00 hod a 13.00 hod.
Volba mezi dvěma nabízenými jídly je možná dva dny předem do 13 hod. Pokud si oběd č.2 objedná méně než 20 strávníků, bude se vařit v ten den pouze oběd č.1.
Můžete si také sami nastavit emailovou adresu, na kterou Vám automaticky přijdou provedené změny nebo změnit vaše přístupové heslo / doporučujeme změnit heslo a hlavně si ho zapamatovat /.
Upozornění :
Import a export dat je zcela automatizován, veškeré uložené změny jsou registrovány do protokolu aplikace (SIS) stravné 7.0. Případná reklamace bude posuzována na základě tohoto protokolu.

Vedoucí školní jídelny: Rucká Marie , tel 556 403 323